Gigabit ממיר מדיה 2 פורטים

399.00

ממיר מדיה סיבית כפולה מסוג Gigabit

במצב יחיד עם יציאת RJ45 1 * 10/100 / 1000M ויציאת סיבים SC 1 * 1.25G. ההספק הכולל הוא 4 וואט,

אורך גל של 1310 ננומטר, מרחק שידור ברירת המחדל הוא 0-20 ק"מ. ספק כוח חיצוני.

מק"ט: ONV0110-MCX-O קטגוריות: , תגית:

תיאור

סקירה כללית

סדרת ONV1110-SCX-O היא ממיר מדיה סיב של ג'יגה-בייט שפותח באופן עצמאי על ידי ONV. יש לו יציאת 1 * 10/100 / 1000Base-T ויציאת סיבים SC1 / 1L1MM uplink SC / LC, המשתמש יכול לבחור מודולים אופטיים שונים, כגון סיב כפול multimode, סיב כפול במצב יחיד, וסיב יחיד במצב יחיד. ממיר המדיה מאמצ את פיתרון השבב המוביל של חברת טייוואן Realtek מהמחלקה הארגונית, בעל ביצועים יציבים, איכות טובה וביצועי עלות גבוהים. הוא מתאים לתרחישים של יישומי גישה לסיבים אופטיים כגון ניטור אבטחה, כיסוי אלחוטי, תחבורה חכמה, ו ערים בטוחות ליצירת רשת תקשורת חסכונית ויציבה.

דגם לא מנוהל, plug and play, ללא תצורה, קל לשימוש.

תכונות

העברת הילוכים Ethernet פוטואלקטרית Gigabit

  • כל הסדרות תומכות בשילוב יציאת RJ45 Gigabit ובשילוב יציאת סיבים Gigabit, המאפשר למשתמשים לבנות גמישות רשת בכדי לענות על צרכים של תרחישים שונים.
  • תומך בהעברת מהירות חוט ללא חסימה.
  • תמיכה בדופלקס מלא על בסיס IEEE802.3x וחצי דופלקס מבוסס על לחץ אחורי.

קל לשימוש ופשוט לתחזוקה

  • תואם עם פרוטוקול רשת IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-X, משא ומתן אוטומטי על שער יציאת gigabit R45
  • תמיכה במצב עבודה דו-צדדי מלא / חצי דופלקס עם פונקצית משא ומתן אוטומטי
  • Identification זיהוי אוטומטי של קווי צלב MDI / MDI-X זוג מעוות וקווים מקבילים
  • Plug and play, אין צורך בתצורה, ספק כוח מרכזי וניהול חיבור מרכזי דרך מתלה חריץ 2U-14
  • Indication חיווי מצב עבודה LED לאבחון רשת ובדיקת תקלות, הפחתת עומס העבודה בתחזוקה.
  • S שולחן nd r eliable
  • Consumption צריכת חשמל נמוכה, ללא מאוורר, מעטפת פלדה מגולוונת.
  • CCC, CE, FCC, RoHS.
  • לעמוד בדרישות הגישה לרשת טלקומוניקציה, והיה לך רישיון גישה לרשת ציוד טלקומוניקציה של ה- MIIT.

מידע נוסף

אחריות

העברה

, ,

יציאת רשת

, ,

כבל אופטי / מרחק

,

כניסה אופטית

, ,

רמת הגנה

,

תקנים

, , , , ,

גלילה לראש העמוד
Call Now Button